زیرو تایر

خرید لاستیک دانلوپ با کیفیت عالی و مناسب برای تمام خودروها

یکی ‌از انواع لاستیک‌های وارداتی که در داخل کشور از طرفداران زیادی برخوردار است، لاستیک‌های تولیدشده توسط برند دانلوپ هستند. برند دانلوپ جزو اولین تولیدکنندگان لاستیک‌ ماشین‌های مسابقه‌ای بوده و به همین دلیل همیشه جزو پیشگامان توسعه علمی ساخت لاستیک‌های باکیفیت است. بنابراین طبیعی است که عده زیادی خرید لاستیک دانلوپ را برای خودروی خود ترجیح می‌دهند.

در رابطه با کیفیت بالای لاستیک‌های تولیدشده توسط این برند، لازم است بدانید که خودروسازهای مطرح جهانی مانند بی‌ ام ‌و، مرسدس، لکسوس، بنتلی و آلفارومئو از لاستیک‌های دانلوپ به‌عنوان تایر فابریک خودروی خود استفاده می‌کنند. برند دانلوپ در حال حاضر شعبه‌های تولیدی زیادی در سراسر جهان دارد. لاستیک‌های دانلوپ موجود در ایران توسط یکی ‌از شعبات این برند در ژاپن تولید می‌شوند.

۴ مزیت خرید لاستیک دانلوپ

با توجه ‌به اینکه مدل‌های مختلفی‌ از لاستیک دانلوپ طراحی و تولید می‌شوند، می‌توان از آن‌ها برای اسپرت کردن یا تیونینگ خودروها نیز استفاده کرد. همچنین نوع آفرودی این لاستیک‌ها نیز موجود است که برای آفرودرها می‌تواند بسیار جذاب باشد. در ادامه شما را با مزایای استفاده‌ از لاستیک دانلوپ آشنا خواهیم کرد:

  • چسبندگی بسیار خوب: این لاستیک سطح اصطکاک بسیار مناسب و استانداردی با جاده دارد و همین موضوع باعث می‌شود که تسلط راننده بر روی خودرو افزایش یابد.

  • نرمی استاندارد: نرم بودن این تایر باعث می‌شود که هم لرزش‌های کمتری به کابین خودرو منتقل شود و هم سر و صدای کمتری تولید شود که لذت رانندگی با آن را دو چندان می‌کند.

  • استهلاک بسیار کم: با خرید لاستیک دانلوپ متوجه عمر بالای آن خواهید شد. این لاستیک، استهلاک بسیار کمی دارد و بنابراین هزینه‌های خودرو را کاهش می‌دهد.

  • استفاده‌ از مواد اولیه مرغوب: در ساخت این تایرها از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه موجود در جهان استفاده می‌شود. درواقع کیفیت بالای تایرها ارتباط مستقیمی با این موضوع دارد.

قیمت لاستیک دانلوپ

توجه داشته باشید که لاستیک‌های دانلوپ دارای سه نوع زمستانی، تابستانی و تمام فصول هستند که هرکدام متناسب با نام خود در فصل‌های خاصی ‌از سال کاربرد بهتری دارند. به‌عنوان مثال نوع زمستانی تایر دانلوپ، دارای آج‌های خاصی است که بتواند قدرت چنگ‌زنی و ترمزگیری اتومبیل را افزایش دهد. بنابراین قیمت لاستیک دانلوپ بستگی به‌ این موضوع دارد که شما از کدام نوع آن و چه مدلی استفاده نمایید.

مجموعه بزرگ زیرو تایر عرضه‌کننده انواع لاستیک‌های باکیفیت از برندهای داخلی و خارجی با قیمتی مناسب است. این مجموعه توانسته است با ارائه خدماتی مناسب و محصولاتی باکیفیت، رضایت و اعتماد مشتریان خود را جلب نماید. شما سروران گرامی نیز می‌توانید از طریق وب‌سایت ما و یا به‌صورت غیرحضوری اقدام به خرید لاستیک دانلوپ و دیگر لاستیک‌های مورد نظر خود نمایید.

امکان ارسال تمامی محصولات زیرو تایر به سراسر کشور وجود دارد. چنانچه ساکن تهران هستید لاستیک خودروی شما در همان روز خرید به ‌شما تحویل داده می‌شود و می‌توانید از خدمات بالانس و تعویض مجموعه ما به‌طور حضوری و رایگان بهره‌مند شوید.