زیرو تایر

خرید لاستیک ایرانی، خریدی مطمئن از برندهای معتبر

لاستیک جزو پرمصرف ‌ترین قطعات خودروها محسوب می‌شود که کیفیت آن تاثیری مستقیم بررانندگی و حتی ایمنی خودرو دارد. خرید لاستیک ایرانی امروزه یکی ‌از دغدغه‌های اصلی هر صاحب خودرویی می باشد. اما لازمه خرید لاستیک باکیفیت، خرید آن از منبعی معتبر  که سال‌ها دراین زمینه تجربه داشته باشد.

مجموعه بزرگ زیرو تایر سال‌هاست که با عرضه انواع لاستیک‌های ایرانی از برندهای معتبر کشور درکنار شما بوده است. ما کیفیت و اصالت محصولات ارائه شده در وب ‌سایت و همچنین شعبه مرکزی در تهران را تضمین می‌کنیم و به ‌شما در خریدی مطمئن ازبرندهای معتبر کشور کمک خواهیم کرد.

ویژگی‌های رقابتی لاستیک‌های ایرانی

ممکن است بعضی‌از افراد قبل از خرید لاستیک ایرانی کمی مردد باشند. اما با سرچی ساده خودتان متوجه می‌شوید که بسیاری از برندهای داخلی، دقیقا ازهمان تکنولوژی خط تولید برندهای خارجی استفاده می‌کنند. حتی این تکنولوژی‌ها را از کشورهایی مانند آلمان، ژاپن، اسلوواکی، هلند، و فرانسه خریداری نموده‌اند.

طول عمر بالا، انعطاف‌پذیری مناسب، مهندسی ساخت و طراحی پیشرفته، راحتی رانندگی، امنیت و کنترل‌ پذیری بیشتر خودروها، انتقال بسیار ناچیز ضربات و تکانش‌ها به سرنشینان، چنگ‌زنی و ترمزگیری عالی، سطح اصطکاک مناسب و … ازویژگی‌های فوق‌العاده لاستیک‌های ایرانی هستند.

بهتر است بدانید که بعضی‌از برندهای داخلی حدود ۶۰ سال تجربه در زمینه تولید لاستیک خودرو دارند. این موضوع به‌خودی خود باعث بالا رفتن کیفیت ساخت لاستیک‌های ایرانی خواهد شد. همچنین لاستیک‌های ایرانی به کشورهای همسایه ازجمله ترکیه، پاکستان، عراق، ارمنستان و آذربایجان صادر می‌شود.

قیمت لاستیک ایرانی در مقایسه با لاستیک‌های خارجی

عوامل مختلفی در تعیین قیمت نهایی لاستیک‌ها موثرند. عواملی مانند خط تولید و فناوری‌های به‌کار رفته درآن، مرغوبیت و کیفیت مواد اولیه، نوسانات قیمت ارز و حتی نوع برند. به‌همین خاطر است که شما طیف گسترده‌ای از قیمت‌ها را مشاهده می‌کنید.

اما واضح است که قیمت لاستیک‌های خارجی نسبت به‌نمونه‌های داخلی بسیار بیشتر است. با بالارفتن قیمت ارز نیز قیمت لاستیک‌های خارجی افزایش می‌یابد. این درحالی است که قیمت لاستیک ایرانی کمتر بوده و با چندین برابر هزینه کمتر، می‌توانید اقدام به خرید لاستیک ایرانی نمایید.

فروشگاه اینترنتی ما با ارائه انواع لاستیک خودروهای مختلف، امکان ارسال آن را برای عزیزان ساکن شهرستان فراهم کرده است. همچنین برای آن دسته ازعزیزانی که ساکن تهران هستند، درهمان روز خرید، لاستیک‌ها ارسال خواهد شد.