زیرو تایر

خرید لاستیک خارجی با بهترین کیفیت

لاستیک خودرو یکی‌ از مهمترین و اصلی‌ترین اجزای خودرو است که علاوه بر کارکرد صحیح خودرو، تأثیر مستقیمی نیز بر روی راحتی سرنشینان و سالم ماندن دیگر قطعات اتومبیل دارد. هرچند برندهای داخلی در چند سال اخیر توانسته‌اند تایرهای بسیار باکیفیتی تولید کنند اما همچنان بعضی‌ از صاحبان خودرو، خرید لاستیک خارجی را ترجیح می‌دهند.

مهمترین نکته برای خرید لاستیک خارجی، تهیه آن از منبعی معتبر است. چراکه تعداد زیادی ‌از لاستیک‌های موجود در بازار را، تایرهای بی‌کیفیت با درجه‌های پایین تشکیل می‌دهند که توسط بعضی ‌از واردکنندگان، عرضه می‌شوند. مجموعه زیرو تایر سال‌ها است که به ‌کمک تیم کارشناسی خود، اقدام به عرضه لاستیک‌هایی باکیفیت و استاندارد نموده و توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

برای خرید لاستیک خارجی باید به چه مواردی توجه کنیم؟

هنگامی‌که می‌خواهید یک لاستیک خارجی را تهیه کنید، باید چند نکته را مدنظر داشته باشید تا بتوانید بهترین لاستیک را برای خودروی خود تهیه نمایید. نکته اول، تطابق سایز لاستیک با اندازه استاندارد توصیه‌شده توسط کارخانه، برای خودرو است. استفاده ‌از سایزهای بزرگتر یا کوچکتر می‌تواند مشکلات مختلفی را برای خودروی شما، بخصوص برای کنترل آن، ایجاد کنند.

نکته دوم، میزان سفتی یا نرمی تایرها است. تایرهای سفت‌تر برای خودروهای سنگین مناسب‌اند و تایرهای نرم‌تر برای خودروهای سبک. اگر در اتومبیل‌های سواری از تایرهای سفت استفاده کنید، لرزش زیادی توسط تایرها به کابینه خودرو منتقل می‌شود که می‌تواند آرامش رانندگی را از شما سلب کند.

لاستیک‌های خارجی توسط برندهای مختلفی طراحی و تولید می‌شوند و هرکدام استانداردهای خاصی را برای اتومبیل‌های مختلف پوشش می‌دهند. بنابراین قبل ‌از تهیه لاستیک خارجی، ابتدا به‌طور تخصصی اطلاعات لازم به ‌آن تایر را کسب کنید. به‌عنوان مثال اطلاعاتی راجع ‌به میزان استهلاک تایرها، کنترل‌پذیری آن‌ها در جاده‌ در شرایط آب ‌و هوایی مختلف و میزان اصطکاک ازجمله مواردی هستند که باید به‌ آن‌ها توجه نمایید.

قیمت لاستیک خارجی

شاید بتوان گفت که مهمترین مسئله برای خرید لاستیک خارجی، قیمت آن‌هاست. لاستیک‌های خارجی علاوه بر استفاده‌های عادی، برای افرادی که مایل‌اند خودروی خود را تیونینگ یا اسپرت کنند یا حتی برای آفرودبازها نیز مناسب است. بنابراین قیمت تایرهای خارجی بستگی به ‌این موضوع دارد که شما از کدام نوع تایر و به چه منظوری استفاده می‌کنید.

موضوع بعدی در قیمت لاستیک خارجی، نوع برند سازنده آن‌ است. درواقع قیمت هر تایر بستگی به برند تولیدکننده می‌تواند متفاوت باشد. مجموعه ما اقدام به عرضه طیف وسیعی ‌از لاستیک‌های خارجی  با قیمت مناسب نموده و امکان ارسال آن‌ها را به ‌سراسر کشور فراهم کرده است.

اگر ساکن تهران هستید، لاستیک خودروی شما در همان روز خرید به ‌شما تحویل داده می‌شود و می‌توانید از خدمات بالانس و تعویض رایگان لاستیک‌ها نیز بهره‌مند شوید.