زیرو تایر

همه چیز درباره خرید لاستیک سایز ۱۷

لاستیک‌ها بار و فشار اصلی خودرو را تحمل می‌ کنند به ‌همین خاطر باید آنقدر محکم و باکیفیت ساخته شده باشند که بتوان برای تحمل چنین فشاری به آن‌ها اطمینان کرد. همین موضوع باعث شده تا صاحبان خودرو برای خرید لاستیک سایز ۱۷ دقت بیشتری کنند.

در این میان بحث قیمت لاستیک سایز ۱۷ نیز مطرح است. قطعا تمامی خریدارن خواهان تهیه لاستیکی هستند که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم ازقیمت مناسبی نیز برخوردار باشد. هم برندهای داخلی و هم برندهای خارجی لاستیک‌های سایز ۱۷ را تولید می‌ کنند که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند.

لاستیک سایز ۱۷ برای کدام خودروها سایزی استاندارد محسوب می‌شود؟

هر خودرو با توجه ‌به نوع طراحی و همچنین اندازه و ابعاد خود، دارای سایز رینگ استانداردی است. این سایز رینگ طبق اصول مهندسی درنظر گرفته شده و خودرو با استفاده ‌از آن رینگ می ‌تواند به ‌صورت بهینه کار کند. همچنین سایز استاندارد رینگ‌ها به امنیت و ثبات بیشتر خودرو در حین رانندگی کمک می‌ کند.

خرید لاستیک سایز ۱۷ اینچ خریدی استاندارد برای خودروهایی مانند سراتو، اپتیما، تویوتا کمری، سوناتا، آزرا، هیوندا، پرادو دو در، پرادو چهار در و لنکروز محسوب می‌ شود. فروشگاه زیرو تایر با ارائه انواع لاستیک ‌های با سایزهای متفاوت ازجمله لاستیک سایز ۱۷ در خدمت شما مشتریان عزیز است تا مناسب‌ ترین طرح و مدل را برای خود انتخاب نمایید.

برای عزیزان ساکن تهران در کمترین زمان ممکن و درهمان روز خرید لاستیک ‌ها درب منزل ارسال خواهند شد. همچنین امکان ارسال لاستیک‌ها به‌ سراسر کشور نیز وجود دارد. در صورت تمایل به خرید حضوری، شعبه مرکزی ما در تهران با خدمات رایگان تعویض و بالانس در خدمت شما عزیزان است.

مدل‌ های مختلف لاستیک سایز ۱۷ عرضه شده در وب‌ سایت اینترنتی ما

این نوع لاستیک برای کارایی و سلیقه‌ها مختلف و باکیفیت تولید و روانه بازار شده است. شما می‌توانید مدل‌های مختلف را در فروشگاه اینترنتی ما مشاهده و انتخاب نمایید. ازجمله مدل‌های مختلف لاستیک سایز ۱۷ می‌ توان به 215/45/17، 215/50/17، 215/55/17، 225/50/17، 235/55/17، 225/45/17، 265/65/17، 275/65/17  و285/65/17 اشاره کرد.

البته سایزهای پهن‌ تر این لاستیک‌ها مانند سایزهای ۲۷۵ و ۲۸۵ میلی‌متر آن برای اسپورت خودروها یا افراد آفروباز مناسب‌ترین گزینه محسوب می‌شوند. شما می‌توانید اقدام به خرید لاستیک سایز ۱۷ باهر مدل و طرحی نمایید.