زیرو تایر

خرید لاستیک سایز ۲۰ و تأثیر آن بر زیبایی خودرو

خرید لاستیک سایز ۲۰ اینچ با توجه ‌به نوع طراحی آن می‌ تواند زیبایی بسیار زیادی به خودروی شما ببخشد. اندازه بزرگ رینگ در کنار طول کم فاق تایر، جلوه زیبایی را به ‌وجود آورده‌اند. استفاده ‌از این تایر نمای اسپورت بیشتری را به خودرو می ‌دهد ازطرف دیگر، این نوع ‌از تایرها بیشتر موردپسند نسل جوان قرار می ‌گیرد.

اگر نگاهی به خودروهای افراد علاقه‌مند به تیونینگ کرده باشید قطعاً بیشتر از همه لاستیک‌هایی با سایز ۲۰ را مشاهده خواهید کرد. فروشگاه اینترنتی زیرو تایر با سال‌ها تجربه در زمینه فروش مدل‌های مختلف لاستیک از برندهای داخلی و خارجی در خدمت شما مشتریان گرامی است. شما می ‌توانید انواع لاستیک‌های سایز ۲۰ که در وب ‌سایت ما ارائه شده است را بررسی کرده و نوع مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مدل‌های مختلف لاستیک سایز ۲۰ و نوع خودروهای استفاده کننده از آن‌ها

مدل‌های مختلفی از این لاستیک در طول فاق و پهنای متفاوت تولید و روانه بازار شده است که هرکدام برای خودروی خاصی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. بهتر است قبل از خرید لاستیک سایز ۲۰ ابتدا بررسی کنید که کدام یک ازاین مدل‌ها مناسب ‌ترین گزینه برای خودروی شما هستند. ازجمله مدل‌ های این سایز می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سایز ۲۴۵/۴۰/۲۰ که برای خودروی بی ‌ام ‌وی سری ۷ و لاستیک جلو بی‌ ام ‌وی ۷۳۰ مناسب است.

  • سایز ۲۶۵/۴۵/۲۰ که بهترین انتخاب برای مرسدس بنز ML است.

  • سایز ۲۷۵/۳۵/۲۰ که سایز استاندارد خودروی بی ‌ام ‌وی سری X و بنز سری S محسوب می‌ شود.

  • سایز ۲۷۵/۴۰/۲۰ که فابریک خودروهای بی ‌ام ‌وی X5 و بی ‌ام‌ وی X6 است. البته برای این خودروها سایز ۳۱۵/۳۵/۲۰ نیز گزینه ‌ای عالی محسوب می ‌گردد.

  • سایز ۲۵۵/۴۵/۲۰ که لاستیک فابریک آئودی Q5 است.

  • سایز ۲۸۵/۵۰/۲۰ که سایز استاندارد برای خودروهای پورشه ماکان و کاین، بی ام وی سری X، فیدلیتی، بنز کلاس S و Eمی ‌باشد.

این‌ ها نمونه ‌هایی از لاستیک‌ های سایز ۲۰ هستند که محبوب‌ ترین و پراستفاده ‌ترین لاستیک‌های این سایز در بازارند.

خرید لاستیک سایز ۲۰ به ‌صورت حضوری و آنلاین از زیرو تایر

شعبه مرکزی ما در تهران آماده خدمات ‌رسانی به ‌شما مشتریان عزیز است تا در صورت تمایل بتوانید به‌ شکل حضوری نیز خرید خود را انجام دهید. لازم‌ به‌ ذکر است که خدمات تعویض و بالانس لاستیک‌ها به‌ صورت کاملاً رایگان برای شما انجام خواهد شد.

همچنین در صورت خرید آنلاین درهمان روز خرید، لاستیک ‌ها به آدرس شما در تهران و همچنین سراسر کشور ارسال می ‌شود.